Často kladené otázky o TS 3

18. srpna 2008 v 19:48 | M&Wproduction® |  The Sims 3
Otázky ohledně TS 3 které vás nejčastěji zajímají. ↓
Budou v základní hře auta?Ano, auta budou přímo v základní hře. Budou sloužit k rychlé přepravě po sousedství. V této souvislosti se také můžete těšit na garáže... a pozor, parkovací prostor bude možné umístit kamkoliv na pozemku.
Jak to bude s porodem, úplně stejně jako ve dvojce?
Zrovna okolo porodu to na předváděčce tvůrci schytali od přítomných zástupkyň něžnějšího pohlaví :) Takže kdo ví, třeba porod bude na základě náporu komunity zpracován realističtěji... byť jsou sims hrou s humorným nadhledem. Každopádně podrobnosti nám tvůrci zatím nesdělili.
Bude tam pláž? nAno, pláž bude přímo v (zatím nepojmenovaném) hlavním sousedství hry. Bude po ní možné chodit. Simové nicméně prý bohužel nebudou moci plavat v moři.
click na CČ!!

Budou ve třetím díle obsaženy, některé herní prvky z předchozích datadisků série?
Základní koncept hry vychází z předešlých dílů, budou tady pochopitelně různé dílčí změny a nové herní mechanizmy, které jsou podrobně popsány v předcházejících článcích tohoto speciálu. Některé herní rysy z datadisků se ve trojce vyskytovat budou - například auta (možná počasí). Rozhodně neočekávejte, že vše co bylo v Sims 2 datadiscích bude obsaženo v Sims 3.
Co svatby? Budou probíhat stejně jako u dvojky? To se zatím neví.
Půjde ve hře upravit nábytek, třeba měnit barvu, případně něco víc? Nábytek určitě půjde různě dekorovat, pravděpodobně s tím souvisí nová funkce tzv. "malířské palety", která nám zatím nebyla představena. S možností upravovat nábytek se nicméně určitě počítá, jen zatím není známo co vše půjde upravovat přímo ve hře a co zůstane v rukou schopných tvůrců z řad fanoušků.
Jak to bude se zaměstnáním? Kolik jich bude? Budou ty stejné jako v TS2 nebo nějaké nové?Zaměstnání budou obdobná, rovněž lze očekávat nějaká nová... Konkrétní seznam zatím neznáme. Předvedeno nám bylo zaměstnání vědeckého pracovníka. Mimochodem v souvislosti se zaměstnáním je tu plno novinek, jednak by měla být flexibilnější pracovní doba, což znamená, že o pracovním čase vašeho sima budete moci více rozhodovat. Bude na vás, jestli budete pilný pracant čekající na povýšení nebo řadový zaměstnanec. Způsobů vykovánání práce bude víc... s tím souvisí nový mechanizmus tzv. "příležitostí", což budou různé úkoly související s prací.
Jakpak to bude s filmováním? Bude zde stejná podpora jako u TS2 nebo tu bude i něco navíc?Podpora by prý měla být minimálně na stejné úrovni. Podrobnosti nám nicméně nejsou známy.
Budou tam opět "zvláštní nadpřirozené příšerky"? Na toto téma tvůrci zatím nechtěli hovořit. Něco se ale určitě chystá.
Jak to bude s HW nároky? Po hardwareové stránce nebudou třetí simíci o mnoho náročnější než jeho předchůdci. Tvůrci se snaží hru zpřístupnit co největšímu počtu hráčů. Hra bude náročná zejména na velikost systémové paměti... na pomalejších sestavách zřejmě zaznamenáte pomalejší vykreslování objektů při pohybu v sousedství a nevychutnáte si nové efekty odlesku vodní plochy a pohybující se vegetace ve větru.
Budou vycházet datadisky? Zcela jistě ano, nicméně to není v tuto chvíli aktuální. Vývoj Sims 3 trvá (včetně prototypování) již 4 roky, všichni se nyní soustředí hlavně na zdárné dokončení hry. S datadisky lze počítat, nicméně se o nich teď pochopitelně nic neví.
Bude v The Sims 3 multiplayer? Nebude.
Kdy The Sims 3 vyjde? A bude lokalizováno do češtiny? Oficiálně se udává jako datum vydání "2009", tedy bez podrobnější specifikace. Na dotazy směřující tímto směrem, se nám dostalo odpovědí, že se nyní hlavně snaží hru zdárně dokončit. Není tedy zatím jasné, kdy hra přesně vyjde. Hra vyjde v kompletní české lokalizaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ka€iku$ Ka€iku$ | Web | 21. srpna 2008 v 10:55 | Reagovat

Máte krásný design :)

2 Catarinqa Catarinqa | E-mail | Web | 23. srpna 2008 v 12:00 | Reagovat

jj, krásny dizajn máte...

PS : inak je u mňa sonb, to len tak, pre informáciu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama