1.díl

18. května 2009 v 19:19 | M&Wproduction® |  Splněný sen
Tak konečně je tady první díl:)....snad se vám bude líbit;)


,,Haůůůůůůůůů..." Sakra .. já věděla, že se na to nemám koukat !!
,,Mel?? Mrkni už konečně! Sedíš jak přikovaná." Smála se mi Alex a spokojeně sledovala horor, na který mě donutila dívat. ,,ÁÁÁÁÁíííííííííí!!!" Zaječela jsem na celej barák...
,,Co jeee?? Vždyť na tu babu jenom vykoukl z poza stromu." Začala se zase smát a já zatím rozdýchávala šok. ,, Když já se prostě na takové věci koukat nemůžu.. pak nedojdu ani na záchod bez toho, že bych nekoukala opatrně za roh, jestli tam něco nečíhá.." Alex zakroutila hlavou. ,,No z toho tě asi nidky nevyléčím.."
,,Už radši půjdu..dobrou."- ,,Dobrou. A na záchodě nic není:D" Pomalu jsem šla do schodů a pak jsem rychle vběhla do koupelny. Bleskově jsem se opláchla a oblíkla se do pyžama..pořád jsem viděla všechnu tu hrůzu, která byla ve filmu..fuj!!
No super..už i vlízt do pokoje je problém. Rychle jsem otevřela a vletěla dovnitř a zase zabouchla. Až na to, že jsem zapoměla rozsvítit a v té tmě jsem nešťastně hledala vypínač se to zvládnout dalo.
Rychle jsem zkontrolovala, jestli tam nikdo není..pěkně mi z toho hrabalo...koukat za nábytek, jestli tam není zombie..
Řekla jsem si, jak je možný, že mám takové bobky z blbého filmu. Pleskla jsem se do čela a lehla na postel, abych se pokusila usnout. Podařilo se mi to kupodivu celkem brzo.

Pódium, hudba, diváci a já...kde to jsem?? Stojím tu a...
..zpívám lidem svoji písničku..tu, kterou jsem dokončila včera ráno.. jak je to možný? Všichni mi tleskají, jakmile zapěju poslední tón.
Je tady i Alex a tleská mi z poza opony.. bože co se děje? Jsem snad nějaká hvězda?? Moment a co to na mě volá Alex? ,,Frankie ke mě honem jdeme na procházku! No táák nech už tu kost"
Aha..
Pomalu jsem otevřela oči a pochopila, co to mělo všechno znamenat. Zase jenom sen..ach jo..Kéž by to byla skutečnost. Tu kost bych z tama ale vypustila:D
Rozespalá jsem se zvedla a když jsem otevírala okno, ještě jsem zahlédla Alex a Frankieho, jak si to vesele mašírujou směrem k městskému parku. Na hodinách bylo půl deváté..nejvyšší čas vstávat.
Tak jsem se natáhla do vany a pozorovala z nudy bublinky, které se množily rychlostí přímo šnečí:D Naštěstí nejsem ta, která potřebuje na koupelnu 2 hodiny, takže všechno vždycky vpohodě stihnu. Za chvíli budeme otevírat salón.
Na nějaký spešl účes jsem se vybodla a hodila jsem na sebe to první, co mi přišlo do cesty..teda lépe řečeno do ruky. Přešla jsem do salónu a chtěla si začít připravovat věci, ale hi-fi věž, kterou nechala Alex před odchodem puštěnou, mě nenechala klidnou:D
No samozřejmě.. zase jsem si sama pro sebe začala trsat a prozpěvovat..vlastně můj ranní rituál před otevíračkou. Kéž by to bylo opravdové jako v tom dneštním snu..
V zatmění myšlenek jsem si ani nestačila všimnout, že někdo vešel dovnitř. ,,Dobrý den..."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayumi Ayumi | 26. května 2009 v 18:14 | Reagovat

Další díl:D!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama