2.díl

31. května 2009 v 22:16 | M&Wproduction® |  Splněný sen

...doufám, že neruším." Až teprve teď jsem zaregistrovala přítomnost elegantní paní, která s úsměvem na tváři stála u dveří. Né že bych se jí lekla to ani náhodou.
,,Ou..dobrý den. Já jsem jen..no to je jedno. Jste u nás objednaná?" Nic lepšího mě říct nenapadlo. ,,No popravdě řečeno nejsem, ale nutně bych potřebovala ostříhat konečky a možná i nahodit nějakou malou změnu. Mám dnes velice důležitou akci a chtěla bych vypadat nějak zachovaleji. Pokud tedy máte teď volné místo."
,,Máte štěstí madam. Zrovna teď tu nikoho napsaného nemám. Posaďtě se a dáme se do toho." - ,,Děkuji slečno. Jinde by mě už hnali, že jim beru zbytečný čas. A..pokud stříháte tak dobře jako zpíváte, nemám se čeho bát." No tak moment..ona mě slyšela zpívat?? Vždyť když se tu zjevila, tak jsem už jenom tancovala..hmm...
Šmikla jsem konečky a zkrátila ofinu..no moc velká změna to nebyla, ale té paní se to moc líbilo.
,,Perfektní. Přesně něco takového jsem myslela. Kolik jsem dlužná?" Pronesla, když se na sebe rozjasněně koukala do zrcátka. ,,Nechte to tak. Stejně je ještě před otevíračkou, tak to berte jako dárek od našeho salónu." S tím ale nesouhlasila. ,,No to tedy ne. Tady máte a nechci slyšet žádné odmlouvání." Spadla mi čelist, když vytáhla celé pětikilo. ,,Ale.." Nestihla jsem doříct, protože nasadila výstražný pohled.
Peníze jsem teda s úsměvem vzala. ,,A mimochodem. Máte opravdu talent. Vaše soukromé vystoupení bylo velice působivé. Byla by škoda toho nevyužít i jinde než před zrcadlem co myslíte?"
Hleděla jsem jako puk. ,,To myslíte jako před lidma nebo.." - ,,Přesně tak. Nechám vám tady svou vizitku pro případ, že byste se nějak rozhodla. Jenom ještě poprosím vaše jméno."
Byla jsem jako omámená. ,,M-Melody Morganová.."
,,Já jsem Scarlett Bellová." Přestavila se a podala mi ruku. ,,Tak pevně doufám, že se nevidíme naposledy slečno Melody. Nashledanou." Potom odešla.
To bylo i na mě moc. Musela jsem si sedou, protože mi nohy začaly vypovídat činnost a natáhnou se tady na zem se mi fakt nechtělo. Pro jistotu jsem se ještě štípla, jestli se mi to jenom nezdá.
Netuším, jak dlouho jsem tam tak seděla, ale probrala jsem se až se v salónu objevila Alex. ,,Čáu co tu tak sedíš jako tělo bez duše?? Stalo se snad něco?" Stoupla jsem si na nohy, které opět fungovaly jak měly. ,,Byla tady nějaká paní Bellová..ostříhala jsem ji, zaplatila mi 500 a pak mi dala svoji vizitku protože chce, abych se ozvala kvůli svému zpěvu..slyšela mě jak tady pěvčím do zrcadla a usoudila, že s tím musíme něco dělat.."
Alex nejdříve moc nepochopila, ale jakmile se jí rozsvítily oči a začala jásat, bylo mi jasné, že jí to docvaklo. ,,COŽÉÉÉ?? To jako fááákt?? Mel to je úžasnýýý!! Ježiši kristééé!!"
Skočila mi s jekotem kolem krku a začala mě mačka tak silně, že jsem pomalu nemohla dýchat. ,,To je to nejlepší, co se mohlo stát!!" - ,,Já vím Alex..jenom nevím, jestli volat.. bojím se, že něco zkazím." Alex mě pustila a zamračeně se na mě koukala. ,,To nemyslíš vážně! Hned vezmeš ten telefon a voláš dobrovolně, nebo tě donutím!!" Zasmála jsem se. ,,No tak jo.."
Naťukala jsem číslo z vizitky a čekala, až mi to někdo vezme. ,,Prosím?" ozvalo se po chvíli.
,,D-dobrý den paní Bellová. Tady Melody. Volám kvůli tomu..no..tomu." Hlas se mi třepotal a byla jsem čím dál nervóznější.
,,Výborně. To jsem ráda, že budeme spolupracovat. No víte co? Přijďte zítra ve 4 na Simstreet 45. Uděláme takovou menší zkoušku. Máte čas?" No páni tak rychle? ,,J-jo mám." - ,,Tak domluveno. Zítra nashledanou slečno Melody." - ,,Nashledanou..." No a mám to za sebou.
Během dne se mi celkově ulevilo a normálně jsme s Alex pracovaly.
Na netu jsem si našla nějaká videa z koncertů svého idola Dylana Coopera. Bože je to ten nejkrásnější chlap na světě. Dokonalost sama.. V tu chvilku mě něco napadlo...
Jestli měla Scarlett pravdu a mám talent, se kterým bych mohla prorazit tak to znamená...že ze mě může být hvězda! Budu slavná, chodit na večírky celebrit, budu natáčet cédéčka a hlavně..je velká pravděpodobnost, že se s ním potkám!!!! No to bude něco!!!

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 chytrá adminka chytrá adminka | E-mail | 2. června 2009 v 17:24 | Reagovat

ahoj.. už dlouho navštěvuju váš blog a moc bych si přála vypomoc vám s ním jako další adminka.. pokud byste chtěli abych se k vám připojila, tak mi prosím napište na e-mail.. prosím kontaktujte mě, i kdybyste neměli zájem.. já vím, že asi nechcete, aby vám sem lezl někdo další, ale zase si myslím, že když tady bude víc adminů, tak má blog větší šanci na úspěch.. prosím promyslete si to.. budu čekat na vaši odpověď

2 Aknel Aknel | Web | 24. června 2009 v 17:46 | Reagovat

pls, až bude další díl, určo se mi ozvi ;-)

3 Leslli Leslli | Web | 27. července 2010 v 20:44 | Reagovat

Krásný komix...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama